ساخت حروف با اس ام دی ریسه ای

ساخت حروف ریسه

ریسه SMD شلنگی ۵۷۳۰ به دلیل نور زیبا و شفافی که از خود منتشر می کند، از متقاضیان زیادی برخوردار است این مدل از ریسه نورمخفی با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار می کند و دیگر همانند مدل های قدیمی نیاز به نصب ترانس ندارد، بنابراین نصب آن از سایر ریسه های اس ام دی که حتما نیاز به ترانس دارند بسیار راحت تر است.

همچنین هزینه خرید و راه اندازی و خرابی ترانس در این نوع از ریسه ها حذف می شود. خصوصا خرابی ترانس که به صورت معمول بیشتر از خرابی ال ای دی ها اتفاق می افتد. 

ریسه SMD شلنگی ۵۷۳۰ را می توان برای نورپردازی شهری (مانند نور پردازی زیر پل، فضای سبز، دیوار ها )، در تالارها، رستوران ها و اماکنی که نیاز به نور پر قدرت برای دیده شدن بیشتردارای رنگ های متنوع و شادی است که خریداران سخت پسند را نیز مجذوب خود می کند. ریسه SMD شلنگی با در نظر گرفتن سلایق مختلف مشتریان خود، دارای رنگ بندی متنوع است و شما می توانید با در نظر گرفتن طراحی محل نصب از رنگ های آبی، آفتابی، انبه ای، بنفش، سبز، قرمز و مهتابی استفاده نمایید.

ریسه اس ام دی ۵۷۳۰ دارای تراکم مناسب ال ای دی می باشد و نور خوبی تولید می کند. همچنین این ریسه ال ای دی دارای استاندارد عایق IP65 می باشد که آن را مقاوم در برابر آب و گرد و غبار می سازد. این ریسه دارای مبدل ولتاژی است که به ازای هر ۳۰ متر ریسه فقط یک عدد از این مبدل ها نیاز است. این ریسه را می توان در هر یک متر جدا کرد و آن را به قطعات مختلفی تقسیم کرد. ریسه اس ام دی مصرف توان کمی دارد که به نوبه خود مناسب برای مصارف تزیینی و نمایشی است.

همچنین می توان این ریسه را برای روشن کردن پله ها، سقف های کاذب، لبه باغچه ها و‏.‏‏.‏‏.‏ به کار برد‏. ‏ریسه های شلنگی به دلیل جنس منعطف و برخی از ویژگی های مهم مانند نور شفاف، کاهش مصرف برق، نصب آسان بدون نیاز به ترانس و قابلیت برش به میزان دلخواه، از جایگاه خوبی در میان مشتریان برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی فروشگاه