رقص نور در لاسوگاسی

لامپ_لاسوگاسی

در صنعت تابلوسازی تابلو لاسوگاسی بسیار محبوب و پرطرفدار است ، جلوه‌های بصری و نورپردازی این مدل از تابلوها باعث جلب توجه بیشتر نسبت به نمونه‌های معمولی است ، از آنجایی که تابلوی یک واحد تجاری یا صنفی به نوعی تبلیغ کار آن نیز محسوب می‌شود ، یک انتخاب درست می‌تواند تاثیر بسیاری در موفقیت و کسب درآمد داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با این تابلوهای تبلیغاتی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه تابلو لاسوگاسی

احتمالا تا به حال نام شهر لاس‌وگاس را شنیده‌اید، شهری کاملا تفریحی و تجاری در قلب صحرای نوادای امریکا، معماران و طراحان لاس وگاس به منظور دیده شدن بهتر این شهر تفریحی در دل صحرا، از تابلوها و نشانه‌هایی استفاده کردند که دارای درخشندگی و نورپردازی بیشتری نسبت به تابلوهای معمولی است، اگر در شب تاریک به شهر لاس وگاس نزدیک شوید از کیلومترها مانده به شهر، می‌توانید تابلوهای درخشان شهر را ببینید، برای همین به لاسوگاس شهر بدون شب می گویند.

در صنعت تابلوسازی به تابلوهای حروف برجسته از جنس فلز که دارای نورپردازی زیادی هستند تابلو لاس وگاسی گفته می‌شود، نام دیگر این تابلوها، تابلوی لامپی یا تابلوی لترلایت است. روزنه‌هایی که در بدنه فلزی تابلوهای لاسوگاسی در نظر گرفته می‌شود محل قرار گرفتن لامپ است، با روشن شدن لامپها این نوع تابلوها حتی از مسافت‌های بسیار دور نیز جلب توجه کرده و جلوه بصری زیبایی ایجاد می‌کند.

تابلو لاسوگاسی عموما دارای طراحی شلوغ و پر زرق و برقی هستند، طراحی اصلی تابلو با توجه به کسب و کار آن مشخص می‌شود، این تابلوها در تنوع رنگی بالا و همچنین تنوع در نورپردازی و ابعاد مختلف تولید می‌شوند. با توجه به مشخصات ارائه شده ناگفته پیداست که تابلو لاسوگاسی بیشترین نورپردازی و بازدهی را در میان تابلوهای تبلیغاتی دارند.

ایلیالایت پیشرو در فروش لامپ های لاسوگاسی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی فروشگاه