حروف های برجسته تبلیغاتی

حروف برجسته تبلیغاتی

حروف برجسته چیست
؟

حروف برجسته به روشی از ساخت تابلوهای تبلیغاتی گفته میشود که نوشته ها به صورت حجمی و برجسته ساخته میشوند. رایج ترین روش برجسته سازی حروف استفاده از لبه آلومینیومی و سطح اکرلیک است. جنس آن اغلب از فلز یا پلاستیک است که سردر اماکن تجاری و غیره نصب می‌گردد.

تابلو سازی

تابلوسازی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیازهای هر کسب و کاری محسوب می‌شود، چرا که یک گروه تابلوسازی می‌تواند همراه با تیم گرافیست، مهندسان و مجریان خود، باعث شناساندن یک فعال اقتصادی با استفاده از تابلو تبلیغاتی خود به مشتریان خویش گردد.

در واقع در وهلهٔ اول شروع یک کسب و کار، داشتن یک تابلو ی جذاب و تأثیر گذار با استفاده از جدیدترین روش‌ها روز دنیا تأثیر به سزایی در تبلیغات و معرفی هر صنف و کاری دارد به همین دلیل آشنایی با گروهی که بتواند خدمات طراحی تابلو، تابلو سازی، ساخت و اجرای انواع تابلوهای تبلیغاتی مختلف را به بهترین نحو ممکن انجام دهد حائز اهمیت است.

تابلوسازی شامل بخش‌های متفاوتی می‌باشد که هر یک از این بخش‌ها در زمینه خاصی مورد استفاده گرفته می‌شوند و کاربردهای متنوعی دارند؛ از جمله از این کاربردها می‌توان به معرفی کسب و کارها و برند سازی در محیط‌های شهری علاوه بر محیط‌های اداری و تجاری اشاره نمود.

دسته بندی تابلوهای حروف برجسته تبلیغاتی

بطور کلی تابلوهای حروف برجسته در دسته بندی های زیر قرار میگیرند:

  • استیل
  • فلزی
  • چنلیوم
  • لترمکس
  • پلاستیک
  • لاسوگاسی
  • وکیوم
  • ترکیبی(خاص)

تابلوهای حروف برجسته با توجه به تنوع بسیار زیادی که دارند پاسخگوی مناسبی به نیاز افراد با سلیقه های مختلف هستند. این نوع تابلوها پر تقاضا ترین تابلوهای موجود در بازار هستند.
از آنجایی که این نوع تابلو از محبوبیت زیادی برخوردار است صنعت برجسته سازی تابلو مغازه نیز به سرعت در حال پیشرفت است به طوری که علاوه بر برجسته نمودن حروف ، برخی از تابلوسازان اشکال روی تابلو را هم تا جای ممکن برجسته میکنند تا یک تابلوی جذاب ساخته شود. گاها دیده میشود برخی از تابلو سازان که از خلاقیت بیشتری در تابلوسازی برخوردارند ، چارچوب تابلو را به شکل هندسی منتظم نمی سازند و با بکارگیری خلاقیت از اشکال دیگری برای این منظور استفاده میکنند که معرف محتوای آن تابلو باشد و همین کار باعث جلب توجه بیشتر و بالا رفتن جذابیت یک تابلو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی فروشگاه