ترانس های فن دار و ضد باران

لوازم تابلوسازی

ترانسفورماتور یا ترانسفورمر به وسیله‌ای است که انرژی الکتریکی را به وسیله دو یا چند سیم‌پیچ و از طریق القای الکتریکی از یک مدار به مداری دیگر منتقل می‌کند.

به این صورت که جریان جاری در مدار اول (اولیهٔ ترانسفورماتور) موجب به وجود آمدن یک میدان مغناطیسی در اطراف سیم‌پیچ اول می‌شود

، این میدان مغناطیسی به نوبهٔ خود موجب به وجود آمدن یک ولتاژ در مدار دوم می‌شود که با اضافه کردن یک بار به مدار دوم این ولتاژ می‌تواند به ایجاد یک جریان ثانویه بینجامد.

هر منبع تغذیه دو کمیت دارد ، یکی ولتاژ و دیگری قابلیت جریان دهی (حداکثر جریان مجاز) که بستگی به مقاومت داخلی اش دارد پس قدرت کلی منبع تغذیه به این دو کمیت وابسته است

لذا برای تعیین قدرت یک منبع کمیت سومی نیز بوجود می آید که توان نام دارد و واحد آن وات (W) است که از حاصلضرب جریان و ولتاژ بدست می آید یعنی توان یک منبع ۱۲ ولتی ۲ آمپر ۲۴=۱۲*۲ وات است که نشان دهنده قدرت آن میباشد .

پراستفاده ترین و پرسفارش ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی است که جلوه بصری جذابی را برای مکان کسب شما به ارمغان می آورد و قابلیت اجرا و پیاده سازی به شیوه های متفاوتی همچون تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم طلایی و تابلو چلنیوم دوبل دارد .

اگر قصد سفارش تابلو مغازه دارید، قبل از هر کار بهتر است با انواع تابلوسازی آشنا شوید. تابلوها انواع مختلفی داشته و به صورت‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند.

 تابلو چلنیوم یکی دیگر از نمونه‌های تابلو سردرب است. این نمونه تابلوها از پرکاربردترین تابلو مغازه‌ها هستند. برای تابلوسازی چلنیوم از آلومینیوم به عنوان مواد اولیه استفاده می‌شود.

این تابلوها به راحتی شکل گرفته و طرح مورد نظر را به کمک دستگاه بر روی آن‌ها پیاده سازی می‌کنند. برای سفارش تابلو مغازه می‌توانید از این نوع تابلو استفاده کنید. این مدل خود به چند دسته مختلف تقسیم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی فروشگاه