تابلوهای تبلیغاتی مدرن

ملزومات تابلوسازی
تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی، تابلو های بزرگی هستند که نقش بنر های قدیمی، واسطه ای که مردم از زمان مصریان باستان از آن برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کردند، را بازی می کنند.

این که آیا شما زمان کوتاهی است که یک تجارت کوچک را شروع کرده اید یا یک شرکت مستقر هستید که سال ها است در آنجا فعالیت دارید، اصلا منکر این واقعیت نیست که تبلیغات توسط تابلوهای تبلیغاتی نقش مهمی در موفقیت آن دارد.

تابلوهای تبلیغاتی تأثیر بصری خوبی بر مشتریان آینده شما می گذارند که منجر به فروش بیشتر می شود. امروزه شاهد این هستیم که هر چند وقت یک بار، یک تجارت جدید به دلیل تابلوی تبلیغاتی و تجاری منحصر به فرد و چشم نواز خود، محبوبیت زیادی یافته است.

تابلو تبلیغاتی، تابلویی در فضای باز و یا سرپوشیده است که هدف آن جلب توجه عابران پیاده و رانندگان در مناطق اطراف است.

تابلو تبلیغاتی های امروزی در چندین مدل مختلف توسط تابلوسازی ها عرضه می شوند.

انواع تابلو تبلیغاتی
 • تابلو فلکسی
 • تابلو لایت باکس پرچمی
 • تابلو لایت باکس ایستاده
 • تابلو لایت باکس آلومینیوم
 • تابلو لایت باکس فریم لس
مزایای تابلو تبلیغاتی چیست؟

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی فروش را هدایت می کند. بسیاری از شرکت ها پس از کسب تابلوهای جدید خود از تابلوسازی های معتبر، نتایج مثبت و معناداری را در ترافیک تجارت خود مشاهده می کنند.

بررسی ها نشان داده است که مشتریان غالباً خرید انجام می دهند زیرا یک تابلوی تبلیغاتی خاص توجه آنها را به خود جلب کرده است. اگر می خواهید با پیام تبلیغاتی خود به تعداد بهینه ای از افراد برسید، نمی توانید راهی بهتر از قرار دادن  تابلوهای تبلیغاتی پیدا کنید، با قرار دادن تابلوی خود در مکان های پر رفت و امد می توانید از نتایج آن شگفت زده شوید.

اگر به دنبال تبلیغ جدید و هیجان انگیز هستید و استفاده از تابلوی تبلیغاتی را در نظر نگرفته اید، در ادامه به چند مورد از مزایایی که وجود دارد اشاره کرده ایم که می توانید با تعامل با یک تابلو سازی حرفه ای از آن ها لذت ببرید.

 • قرار گرفتن در معرض دید با قیمتی مقرون به صرفه
 • ماندگاری در ذهن مخاطبان
 • بودجه کمتر و نتیجه بیشتر با تابلو تبلیغاتی
 • ساختمان با نام تجاری
 • تمایز تجارت شما در رقابت
 • افزایش خرید
 • برقراری رقابت سالم
 • تبلیغات ۲۴ ساعته
تابلو تبلیغاتی ابزاری موثر برای تجارت

تابلو تبلیغاتی ابزاری موثر برای تجارت و یک سرمایه گذاری هوشمند است. بازاریابی از طریق تابلو تبلیغاتی تقریباً در هر جا و در هر ساعتی که می روید، قابل مشاهده است. دلیل این امر آن است که حتی وقتی تجارت شما در ساعات خاصی از شبانه روز دیگر تعطیل شده است، زمان برای هزاران شهروند دیگر که از کنار تابلوی تبلیغاتی عبور می کنند، در حال گذر است.

مهم نیست که چه پیامی را قصد دارید به اطلاع مخاطبانتان برسانید، بازاریابی از طریق تابلوهای تبلیغاتی دارای رویکردهای مختلف، جنبه های فیزیکی و معانی گوناگونی است زیرا هر نیاز برای هر شخص یا مخاطب خاص متفاوت است. این امر می تواند به سادگی با رانندگی در خیابان و خواندن تبلیغات بی شماری که در ساختمان ها، بنرهای شرکت، تابلوهای دیجیتالی، تابلوهای  استاتیک استاندارد و بسیاری از رسانه های تبلیغاتی نشان داده شده است، اثبات شود.

از آنجا که امروزه افراد به سرعت می خواهند اطلاعات کسب کنند، بازاریابی بیلبورد ابزاری مؤثر برای استفاده است زیرا یک راه حل ساده و مختصر را ارائه می دهد.  استفاده از تابلو تبلیغاتی همیشه یک ابزار پیشنهادی عالی برای تکمیل سایر اشکال کمپین های بازاریابی شما است.

موارد مهم در انتخاب تابلو تبلیغاتی

زمانی که قرار است برای فروشگاه یا شرکت خود یک تابلو تبلیغاتی سفارش دهید، نکاتی وجود دارد که بهتر است نسبت به آن‌ها آگاه باشید تا بتوانید یک گزینه خوب در اختیار داشته باشید.

۱- انتخاب بهترین رنگ‌ها و استفاده از رنگ‌های مکمل یا متضاد

۲- استفاده از تابلو حروف برجسته برای نشان دادن نام فروشگاه

۳- استفاده از افکت‌ها و نورپردازی‌های ویژه

۴- سفارش صحیح اندازه‌ها و ابعاد مناسب برای تابلو

۵- به کارگیری بهترین مواد و تجهیزات با کیفیت

۶- انتخاب شعار و پیام‌های تبلیغاتی تاثیرگذار

۷- درج شماره تلفن و لوگوی فروشگاه در تابلو

۸- انتخاب فونت و اندازه مناسب

تمامی این ویژگی‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا یک تابلوی تبلیغاتی مناسب را برای فروشگاه خود سفارش دهید. با این حال بهتر است که این کار به صورت اصولی و صحیح انجام شود، به همین دلیل از کسانی که در حوزه تبلیغات دستی بر آتش دارند و یا از افرادی که در همان صنعت تابلوسازی هستند، کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاری انجام شده به صورت موثر و موفق شکل گرفته است، در این صورت می‌توانید نتایج و بازخورد مطلوب را به سرعت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی فروشگاه